Jarek – pasja do sushi, podejście do ludzi

jarek

Niemal 10 lat w zawodzie. I ani jednego dnia, w którym zabrakłoby uśmiechu czy słowa otuchy dla ludzi wokół. Taki już jest. Jarek, zwany czasem Dzidkiem. Dzidek ręce ma nie od parady – spod jego noża wychodzą rolki jak marzenie. Nie ma miejsca na błędy, bo tu pakuje się nie tylko ryż i dodatki, ale przede wszystkim pasję i doświadczenie. Kompilacja tych dwóch wartości daje efekt nie do przebicia!

Mistrzuniu, działasz!

Catering dla prawie 200 osób. 180 rolek do zrobienia, a czas nagli. Wszystko musi być perfekcyjne, bo klient ważny, a impreza zacna. Radek przychodzi specjalnie, aby podjąć rękawicę. I co zastaje? Połowa już zrobiona, a Jarek pracuje na pełnych obrotach.

 - Co za kocur, jak on to ogarnął! – mruczy Radek pod nosem, nie kryjąc uznania. W sumie mógł się tego spodziewać: dla Jarka nie istnieją pojęcia, że czegoś się „nie da zrobić”, że coś jest „za trudne”, albo że na coś „nie ma czasu”. Jest robota, jest wyzwanie, są chęci by wykonać zadanie doskonale i szybko. A praca zespołowa to dla Dzidka podstawa. Nawet nie ma o czym dyskutować.

IMG_9596

Pasja goni pasję

Jarek do roboty przyjeżdża na motocyklu. Uwielbia swoją zabawkę, jak zwykł o niej mówić. Jednak jest jeszcze pasja konkurencyjna: sport, a głównie bieganie. Dzidek ma na swoim koncie biegi długodystansowe i doskonałe czasy (dystans 10 km z rekordem 47:41). I apetyt na nowe wyzwania, jedno się szykuje na dniach, ale na razie nie chce zapeszać.

 - Jak sprostam, to opowiem, co to za bieg – mówi enigmatycznie i wiadomo jedynie, że nie chodzi o zwykły kilometraż.

10435979_785048544870924_4412131684393512155_n

Taki już jest Dzidek. Pełen tajemnic, choć w rzeczywistości: serce na dłoni. Goście go uwielbiają, bo obdziela ludzi uśmiechem i zaraża entuzjazmem. A apetyt rośnie w miarę jedzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>