Łukasz – Mistrz Sali i Obsługi Gości!

lukaszOaza spokoju i umiejętności negocjacyjnych. Czasem nawet śmieje się i mówi sam o sobie: negocjator. Za to lubią go goście, bo dla każdego ma dobre słowo i uprzejmość, która nie jest wyuczona czy sztuczna. To raczej wrodzona cecha, którą wnosi się w sferę zawodową. Łukasz – Mistrz ogarniania sali i obsługi Gości Besuto Sushi Bar.

Z wykształcenia i powołania

Łukasz to nie „chłopak z przypadku”, ale absolwent technikum gastronomiczno-hotelarskiego. Zna się na rzeczy, fach ma nie tylko wyuczony, ale również doskonale `wyczuty`. Klienci sami zauważają, że Łukasz angażuje się w pracę i po prostu dba o każdego gościa, jakby ten przekroczył próg jego własnego domu.

406532_365853123444458_2070190603_n

Cierpliwość – Łukasza broń!

Kiedy na sali szaleje sztorm, do stolików ustawiają się kolejki, a terminale wypluwają zamówienia na wynos bez opamiętania – Łukasz ogarnia wszystko w mig bez mrugnięcia okiem. I jeszcze ma czas na to, by zagadnąć gości i kazać Patrycji zrobić sobie przerwę i zjeść w końcu obiad.

- Powiedziałem jej, że nie chcę jej widzieć na sali, póki czegoś nie zje – tłumaczy, a w restauracji wciąż tłumy, bezustannie od kilku godzin.

Trudno go zdenerwować. Radek nie może się nadziwić, skąd w nim ta cierpliwość?

A na drugie mu SPORT

Jednak Łukasz to przede wszystkim miłośnik sportu. 12 lat grał zawodowo w piłkę nożną, a obecnie jest trenerem personalnym  oraz specjalistą od żywienia i dietetyki. Biega, trenuje siebie i innych, stale się rozwija… Pasjonuje go kulturystyka.

10583803_911414028888362_2133558510767737128_n

Taki właśnie jest Łukasz. Pasjonat, sportowiec i ucieleśnienie `ogarnięcia`. W październiku się ożenił, więc o  numer nie ma co go prosić, ale uśmiech do rachunku jest… gwarantowany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>