Adam – młody zdolny!

adam1

Młodość to przywilej, jeżeli tylko potrafi się ją wykorzystać. Adam, nasz najmłodszy Sushi Master, jest dowodem na to, że chcieć to móc! Ma 23 lata, a doświadczenie godne `starego wygi`. Za to temperament ognisty, jak przystoi na młodego mistrza w swoim fachu!

Adam w branży działa od ponad 4 lat. Kręci rolki tak sprawnie, że nie jeden Sushi Master mógłby pozazdrościć. I nic dziwnego. Przerobił wszystkie etapy wtajemniczenia. Był kelnerem, dostawcą, pomagierem, uczniem. Teraz pod czujnym okiem Radka może nazywać siebie „Suszakiem”.

Taki talent się ceni. Radek rzuca spojrzenie na sobotni grafik i mruczy: „No, to mamy `dream team`. Adam i Dzidek. Tabaka mile widziana”. Wszyscy wiedzą, że Radek nie rzuca słów na wiatr. Cenna pochwała!

Co w sercu, to i na scenie

Jednak Adam to nie tylko Suszak i pasjonat kuchni fusion. W jego żyłach płynie krew rockmana. Dajcie mu mikrofon i kawałek sceny, a będzie moc i wielkie poruszenie. Ten chłopak potrafi przekazać swoją miłość do muzyki. Równie pewny siebie i błyskotliwy zarówno za barem, jak i w otoczeniu gitar, wzmacniaczy, talerzy i świateł.

578643_349464465138753_1321389625_n

Dusza towarzystwa

Jak na frontmana przystało, Adam potrafi nawiązać kontakt z Gośćmi. To jego żywioł. Tu anegdota, tam opowieść, żarty jak z rękawa. Kilka chwil i towarzystwo zapomina o upływającym czasie. A w międzyczasie kręcą się rolki, sieka się tatar, nóż sprawnie wykrawa plastry sashimi…

Adam ma w sobie sporo pokory. Mówi o sobie „świeżak”, choć trudno zauważyć, żeby był nowy. Wiedzę chłonie jak gąbka. Do tego poczucie humoru cięte, jak brzytwa, a riposta zawsze podana ze smakiem. Wpadajcie, by poznać go osobiście!

4 comments on “Adam – młody zdolny!
 1. Sushi od Adama jest wyśmienite! Mogę potwierdzić wszystko co zostało wyżej napisane :)
  Dodam tylko, że jego cięty język dodaje smaku sushi.
  Dusza rockmana to jest to!

 2. Sushi robione przez Adama jeszcze nie miało okazji uszczęśliwić mojego podniebienia, ale wszystko w swoim czasie :)
  Co do tego jak chwalicie tu Adama to zgadzam się w 100%, a znam go od wielu lat :) i widziałam jak zaczynał śpiewać i grać :) jest w tym genialny :)

 3. Pozdrawiam i dziękuję za wskazówki jak robić maki, oraz potwierdzam – Adam jest uroczy na żywo i robi pyszne sushi ^_^

  Pozdrawiam także Przemka, który widocznie narazie niedoczekał sie jeszcze swojego własnego fanpage’a – ale który też podzielił się przepisem na świetny omlet tamago. Będę eskperymentować i zamelduję się ze spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>