Mężczyźni Besuto Sushi Bar

Jeżeli dzisiaj jest Dzień Mężczyzny, to chyba najodpowiedniejsze miejsce, aby powiedzieć coś o mężczyznach tak męskich i tak zdolnych, że aż palce mi się plączą, gdy mam o nich pisać. Nasi Panowie z Besuto Sushi Bar. Szanowne panie, to dla was!

Radek

cropped-IMG_9507.jpg

Radek potrafi zwieść. Czasem wydaje się, że nie ma dobrego humoru, ale za chwilę uśmiecha się promiennie i od razu wszystko wokół jaśnieje. Sushi spod jego noża to arcydzieło. Bije od niego pasja…

Jarek

jarek

Jarek potrafi rozbroić każdego Gościa swoją uprzejmością i błyskotliwym podejściem do tematu. Do tego kręci rolki jak szalony. Do pracy przyjeżdża motocyklem, rowerem lub… przybiega.

Adam

Goście lubią przebywać w jego towarzystwie. Sypie anegdotami, czaruje piękne panie. Dla każdego ma miłe słowo. A teraz ma nowy nóż, więc jego sushi to po prostu kunszt…

Rafał

Rafał jest nowy, ale widać, że będzie się działo. Młody, zdolny i przystojny. Zakochany… na razie w kulturze sushi. Co dalej- to się okaże.

Piotrek

Piotrek też jest z nami od niedawna, ale już podbił serca Gości. Zaangażowany w pracę, uśmiechnięty, do rany przyłóż. I do tego bardzo, bardzo wysoki!

Łukasze

Łukaszów mamy dwóch.

Jeden kelneruje i robi to z wielką klasą. Panie przepadają za jego niskim głosem i czarującym uśmiechem.

luk_min

Drugi to mistrz ciepłej kuchni, który czaruje dania z pasją i wielką miłością. Ciągle wymyśla coś nowego. Perfekcjonista. Do tego zakochany w literaturze. Ideał?

lukasz2

Tomek

Tomasz to nasz nowy mistrz ciepłej kuchni. Prawdziwy ogień, talent i zamiłowanie do gotowania. Warto zakosztować specjałów, jakie serwuje!

Witek

Witek to nasz kierowca. Szarmancki, uśmiechnięty i pomocny. Współpraca z nim to wielka frajda!

Artur

Również dostawca, o którym można rzec tylko tyle: KLASA SAMA W SOBIE. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Niemożliwe jest narzekanie, a to wielka rzadkość.

Krzysiek

Kierowca. Rozwozi sushi z prędkością błyskawicy. Były piłkarz, pasjonat sportu. Jest po prostu… najlepszy.

Bartek

Wyluzowany dostawca sushi, łudząco podobny do Jima Carrey. Łagodzi stres, bo jest oazą spokoju i pozytywnego myślenia. Do sushi dokłada miłe słowo i wielki uśmiech.

Nasi panowie są wspaniali. Każdy to indywidualność, każdy ma pasję, każdy jest zdolny. Pękamy z dumy, bo Besuto to miejsce, które przyciąga talenty. Ot, co.

Wszystkiego najlepszego! Cóż więcej można rzec?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>