Suszak z zacięciem. Artystycznym.

piotrek

­­­­Wysoki, uśmiechnięty, młody. W Besuto Sushi Bar od niedawna, ale w zespole czuje się świetnie i już zdobył sobie sympatię naszych Gości. To na serio dobry chłopak, który ciężkiej pracy się nie boi. W branży sushi działa od 5 lat. Skromnie podkreśla, że wciąż ma wiele do nauczenia się.

Kreatywny Sushi Majster

Zanim Piotrek zaczął swoją karierę jako Sushi Master (lub też, jak tytułuje się na facebooku – Sushi Majster), jego plan na życie był nieco inny. Nasz wysoki suszak studiował reżyserię filmową na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Do dnia dzisiejszego lubi kręcić nie tylko rolki, ale również filmy. Montuje, skleja, skleca całkiem niezłe materiały filmowe, kiedy tylko uda mu się znaleźć czas. Wiadomo – praca Sushi Mastera bardzo absorbuje.

Warszawiak z duszą artysty

- Piotrek, powiedz coś o sobie – proszę.

- Jestem rdzennym Warszawiakiem i wielkim patriotą – odparowuje z wielką powagą.

 - Poważnie? Ale patriotą lokalnym czy globalnym? – mrugam ze zdziwienia, bo komunikat jest… dosyć dosadny.

Piotrek po chwili chichocze i przeprasza za żarty. – Ale na serio, Warszawę bardzo lubię.

Trzeba przyznać, że Besuto ma szczęście do Warszawiaków urodzonych w stolicy. Co więcej – prawdziwe z nich skarby!

Mama Piotrka jest malarką. Stąd i u niego zacięcie artystyczne. Przykłada je do wszystkiego co robi – czy to mowa o pasjach filmowych, czy o kręceniu rolek sushi.

Fajny chłopak

Na Piotrku można polegać. Do tego lubi zarażać innych dobrym nastrojem. To bardzo pozytywna cecha, przydatna w kryzysowych sytuacjach, kiedy zamówienia piętrzą się niemiłosiernie, a głodni goście marzą, aby świeżutka rolka, z jeszcze ciepłą krewetką w środku znalazła się na wyciągnięcie ręki. Jego zadziorność i chłopięcy uśmiech kupią każdego!

Co by nie powiedzieć: zdolny z niego suszak. Do tego baaardzo wysoki. I ma diabelnie piękną żonę, Monikę. Nie pokażemy jej specjalnie, bo można pozazdrościć, a po co to komu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>