Chodząca radość życia – Anita

anta

Anita szybko zaadoptowała się w nowym zespole. Jest pracowita, więc żadne wyzwania jej nie straszne. A Goście polubili jej uśmiech – nigdy nie wymuszony, bo Anita to charakterne stworzenie. Swój temperament wykorzystuje, aby zjednać sobie sympatię innych i wykonywać obowiązki w doprawdy imponującym „time`ingu”.

A co poza pracą?

- Próbuję sił w gotowaniu – śmieje się Anita.

 - A lubisz gotować? – pytam zdziwiona.

 - Nieee, ale muszę się wprawiać w obowiązki przyszłej pani domu…

No tak. Łatwo zapomnieć, że Anita liczy sobie zaledwie 20 lat. Chyba ma więc dużą szansę na stanie się doskonałą panią domu, zważywszy również na to, że w Besuto musi się zajmować wieloma rzeczami na raz.

Chodząca radość życia, czyli Anita właśnie, zaraża uśmiechem. Lubi śpiewać na głos, a w zanadrzu ma zawsze stos anegdot. Głos ma donośny, więc nikomu nie umknie jej poczucie humoru.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To rodzinne. Jej siostra, kelnerka w innej suszarni, ma podobnie. Gdy czasem wpada do Besuto z wizytą, robi się gwarno. I bardzo sympatycznie.

Z  takimi Anitami można po prostu… konie kraść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>