Autorskie rolki – tylko do końca grudnia!

Smakowały wam autorskie rolki naszych Sushi Masterów? Otrzymaliśmy mnóstwo zapewnień, że każda była doskonała… Poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, a tymczasem nasi Suszacy znów podejmują rękawicę!

Cztery rolki, czterech Suszaków. Cztery znakomite propozycje dostępne jedynie do końca roku, w restauracji na Nowym Świecie 27.

PROPOZYCJA PRZEMKA 6szt/6pcs

Sałatka z małży, owinięta w awokado, z agedame (chrupki) i kawiorem z łososia.

Salad with mussels, wrapped in avocado, with agedame (crisps) and salmon caviar .

 

PROPOZYCJA ADAMA 6szt/6pcs

Krewetka w tempurze z lekko pikantnym majonezem, ogórkiem i marynowaną rzepą, obłożona opalanym łososiem w imbirowej marynacie.

Shrimp tempura with a slightly spicy mayonnaise, cucumber and pickled turnip, clad fired salmon in ginger marinade.

 

PROPOZYCJA RADKA 6szt/6pcs

Tatar z łososia z sambalem i tobiko. Na zewnątrz opalany łosoś z pikantnym majonezem, kawior z łososia i świeża bazylią.

Salmon tartare with sambal and tobiko. Outside fired salmon with spicy mayonnaise, salmon caviar and fresh basil.

 

PROPOZYCJA JARKA 6szt/6pcs

Krewetki z czerwoną papryką w tempurze, zawinięte w ogórek i tamago z kremowym serkiem,  obłożone łososiem norweskim na przemian z opiekanym okoniem morskim. Udekorowane kropeczką majonezu, siekanym z porem, sosem sriracha, ostrą papryką i gorzką czekoladą.

Shrimp with red peppers in tempura wrapped in cucumber and tamago with creamy cheese, clad alternately Norwegian salmon with roasted sea bass. Decorated dot mayonnaise, chopped leek, Sriracha sauce, chilli pepper and dark chocolate. 

grudzien

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>